0

О нас


ФермерОк – це молода компанія яка відкрила крафтову коптильню в Одесі у кінці 2019 року. Але навіть за такий короткий термін про Нас вже знають багато одеситів та гостей нашого міста. У Нас не було можливості на рекламну кампанію, але один раз спробувавши Нашу продукцію люди вже не могли проїхати повз нашу коптилочку. А все тому що для копчення ми використовуємо м'ясо птиці і свинини тільки кращої якості з господарств Одеської області, вирощені на натуральних кормах. Рибу для копчення ми закуповуємо у постачальників кращих риболовецьких компаній Швеції, Ісландії і України.

  Для маринаду використовуємо тільки натуральні спеції, сіль і воду.

  Для копчення використовується тріска вільхи. (І НІЯКОГО РІДКОГО ДИМУ).

 

                          НАШ ДЕВІЗ "ЯКІСТЬ КРАЩЕ ГОСТтів".

 

Переваги співпраці з  Коптильнею "ФермерОк"

1.   Широкий асортимент. У продажу постійно є наступні види копченини : м'ясо свинини, м'ясо птиці, перепелиця і риба. Ви можете замовити усе необхідне з каталогу або ж зробити індивідуальне замовлення.

2.   Контроль якості. Ми реалізуємо виключно свіжу копченину. Компанія щодня коптить стільки продукції, щоб реалізувати її за день. Ніяких заготівель!  

3.     Зручна упаковка. Увесь товар упаковується в крафтові паперові пакети, що запобігає забруднення продукції під час транспортування і довше зберігає його свіжість.

4.     Прийнятна вартість. Вивчіть каталог і ви побачите, що цінова політика компанії "ФермерОк" дуже лояльна. За ту ж ціну, що і на ринку, ви можете купити усю необхідну копченину для будинку або кафе, ресторану, бару. А головне натуральна копченина.

5.    Наявність доставки по Одесі. Наша продукція сама приїде до вас. Можна забути про громадський транспорт і товчії на ринку. При замовленні від 1000 грн плата за доставку взагалі не стягується.

6.    Простота замовлення. Досить вибрати необхідний товар в інтернет-магазині, відправити його до кошику і оформити замовлення. Впродовж дня з вами зв'яжеться оператор, повідомить приблизний час доставки і остаточну вартість купівлі. Якщо впродовж дня в з Вами не зв'язався оператор, подзвоніть до нас для уточнення інформації з приводу вашого замовлення. 

7.    Постачання оптом і уроздріб. Компанія "ФермерОк" працює як з великими оптовими замовниками, так і з роздрібними. Тому у нас ви можете придбати копченину як для невеликої сім'ї, так і для свого великого ресторану. 

8.  Копчення Вашої продукції. Ви привозите свою продукцію, а ми замаринуємо та закоптимо її.